Apollo
Φωτεινός χώρος για φωτεινούς ανθρώπους
Διοργανώστε την εκδήλωσή σας σε μια ευρύχωρη αίθουσα γεμάτη φως! Θέλετε να δημιουργήσετε ένα event για ανταλλαγή απόψεων και ιδεών, όπως ένα συνέδριο ή ένα workshop ή να προωθήσετε τις τέχνες και τον πολιτισμό, όπως μια απονομή βραβείων ή μια έκθεση; Η αίθουσα Apollo είναι η κατάλληλη για να στεγάσει όποιο δρώμενο κι αν προγραμματίζετε στο Ηράκλειο Κρήτης. Στα 196 τετραγωνικά της, μπορεί να χωρέσει έως 200 άτομα, αναλόγως με τη λειτουργία που επιθυμείτε, ενώ το φυσικό φως στην αίθουσα είναι ιδανικό για πρωινές εκδηλώσεις. Επικοινωνήστε με το έμπειρο προσωπικό μας για να σας βοηθήσουν με την διοργάνωσή σας.